Realizacje

Zobacz projekty, z których jesteśmy dumni

Kategorie

Mieliśmy przyjemność współpracować ze szkołami, uczelniami wyższymi, organizacjami lokalnymi, firmami. Dziękujemy za wszystkie inspirujące spotkania.

Zobacz projekty, które realizowaliśmy.

W latach 2022-2023 realizowaliśmy projekt pt. Wdrożenie platformy e-learningowej w celu automatyzacji procesów sprzedaży i realizacji kursów video.
Automatyzacji procesów sprzedaży i realizacji kursów video

Wdrożenie platformy e-learningowej

Nowoczesna edukacja nie boi się korzystać z platform e-learningowych, narzędzi informatycznych i interaktywnych. Szkoła ukierunkowana na rozwój nauczycieli i uczniów – oto szkoła na miarę XXI wieku.

Program rozwoju usług edukacyjnych i doradczych

Szkoła XXI wieku

Poznanie siebie poprzez teatr

Randka z Klasyką

Projekt polegał na połączeniu metod teatralnych ze szkoleniem z rozwoju osobistego. Młodzież szkolna, tak bardzo poszukująca swojej drogi u progu dojrzałości, miała możliwość poznania siebie w nietypowych warunkach pracy scenicznej.

Zajęcia z podstaw przedsiębiorczości oraz ekonomii były atrakcyjne. Przełożyły się na realne korzyści dla młodych osób, wkraczających na rynek pracy.

Innowacyjny program nauczania podstaw przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce

Jestem przedsiębiorczy

Program zajęć dla Polaków i obcokrajowców

Akademia Kultury Polskiej

Kultura tworzy wspólnotę. Dwa obszary, kierowanie do zupełnie różnych beneficjentów, w założeniach miały wspólny cel. Pokazanie, że kultura jest blisko nas i naszego codziennego życia.
Projekt zakłada wprowadzenie do programów kształcenia zmian zapewniających dostępność dla studentów z niepełnosprawnościami. Podejmowane są działania, które usuwają bariery, umożliwiają udział w życiu społeczności akademickiej i gwarantują dostęp do nauki.

Dostosowanie uczelni do potrzeb osób z niepełnosprawnościami skutkujące likwidacją barier w dostępie do studiów

Dostępna uczelnia

W drodze po swój sukces

Szkolenia językowe i komputerowe

Kompetencje językowe i komputerowe są kluczowe; niezależnie od wybranej ścieżki zawodowej. Wie o tym każdy, kto chce kreować swoją pozycję na rynku pracy.

Szkolenie miało jasno określony cel. Dotyczyło ono kwestii budowania zespołu (teambuilding) oraz podnoszenia umiejętności interpersonalnych. Było realizowane w oparciu o autorskie rozwiązania szkoleniowe z umiejętności miękkich.

Zespół zbudowany na 100%

Argos

O social mediach wśród lasów i jezior

Szkolenie dla Ondre

Firma Ondre działa na wymagającym rynku usług poligraficznych i reklamowych. Aby być konkurencyjnym, musi oferować najlepsze produkty i najwyższą jakość usług. Nieodzownym elementem jest proces komunikacji; zarówno tej bezpośredniej, jak i w wersji online.

Urokliwe plenery podpoznańskiego Rogalinka stały się naszą przestrzenią sceniczną. Nadwarciańskie łąki i lasy zbudowały piękne obrazy dla wyjątkowych bohaterów: ułanów i ich wierzchowców.

Szlachetność i elegancja utrwalone w kadrze

Reprezentacyjny Oddział Ułanów Miasta Poznania

Filmy, które wzbudzają apetyt

Pizza Taxi

Pod kamienicę podjeżdża charakterystyczny żółty samochód. Wychodzi z niego młody chłopak z kartonem dużej pizzy. Puka, drzwi się otwierają i…
Krótki spot reklamowy musi pomieścić sporą dawkę informacji i emocji…

Dbanie o zdrowie jest priorytetem.
W szczególności otaczamy opieką starszych członków rodziny i osoby z niepełnosprawnościami. Metis Zdrowie profesjonalnie podnosi komfort życia potrzebujących: seniorów i osób niesamodzielnych.

Zakomunikować zaufanie i troskę

METIS

Nowy wymiar bezpieczeństwa

Inity Protection

Naszym celem było wyprodukowanie filmów, przedstawiających unikalne produkty Initi Protection. Prezentują one nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego w biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Z naszych usług skorzystali