Pizza Taxi

Filmy, które wzbudzają apetyt

Pizza Taxi

Pod kamienicę podjeżdża charakterystyczny żółty samochód. Wychodzi z niego młody chłopak
z kartonem dużej pizzy. Puka, drzwi się otwierają i… Krótki spot reklamowy musi pomieścić sporą dawkę informacji i emocji. A przede wszystkim powinien zaciekawić odbiorcę i wzbudzić w nim natychmiastowy apetyt na… pizzę.

Klient

Pizza Taxi

Zakres

Wyprodukowanie serii spotów reklamowych

Data realizacji

2021

zadanie

Kampania adresowana jest do młodych osób, którym zależy na szybkim i profesjonalnym działaniu. Dobra pizza dostarczona na czas – Pizza Taxi gwarantuje jakość i terminowość.
Celem filmów reklamowych jest wsparcie sprzedaży online. Atrakcyjna treść – a tym niewątpliwie są spoty – spowoduje poszerzenie zasięgów i dotarcie do większej liczby odbiorców. Filmy będą emitowane na social mediach Pizza Taxi.

pomysł

Spoty reklamowe oparliśmy na kilku typach klientów – osobach z konkretnym stylem życia i zestawem specyficznych wartości. Jest Frida, która w domu oddaje się artystycznej pasji; jest gracz, który nie rozstaje się ze słuchawkami; jest amator karate. Są i bliźniaczki, zaaferowane zabiegami pielęgnacyjnymi.
Mimo różnych sposobów na życie, wszystkich bohaterów łączy słabość do pizzy.

działanie

Chcieliśmy przedstawić dostawcę pizzy jako osobę, która łączy zewnętrzny świat ze środowiskiem domowych, nieoficjalnym, “w papilotach i szlafrokach”. Postawiliśmy na komunikację pełną energii i humoru. Trochę z dystansem spojrzeliśmy na codzienność młodych mieszkańców miasta.

rezultaty

Reklamy pokazują niezobowiązującą atmosferę; z przymrużeniem oka przywołują obraz codziennego życia, które toczymy za drzwiami naszych domów i mieszkań. Humorystyczne i żywiołowe filmy przenoszą odbiorę na najlepszą domówkę w mieście.

spotów reklamowych

godzin nagrań

Z naszych usług skorzystali