Szkolenie dla Argos

Zespół zbudowany na 100%

SZKOLENIE DLA ARGOS

Firma Argos jest liderem branży produkcji odzieży reklamowej. Jej zespól składa się
z wielu pracowników. Aby był on efektywny, potrzebna jest skuteczna integracja. Bo sukces przedsiębiorstwa zależy od zespołu zbudowanego na zdrowych i przejrzystych relacjach.

Klient

Argos

Zakres

Podniesienie poziomu umiejętności w obszarze pracy zespołowej, budowania relacji, komunikowania w grupie

Data realizacji

2019

zadanie

Szkolenie miało jasno określony cel. Dotyczyło ono kwestii budowania zespołu (teambuilding) oraz podnoszenia umiejętności interpersonalnych. Było realizowane w oparciu o autorskie rozwiązania szkoleniowe z umiejętności miękkich.

pomysł

Szekspir mówił, że „świat jest teatrem, aktorami ludzie”. Nie tylko w teatrze, ale również w codziennym życiu odgrywamy określone role społeczne. Każdego dnia jesteśmy aktorami wielu scen. A każdej scenie towarzyszy określony sposób komunikacji. Szkolenie zachęciło do refleksji nad własnym „byciem w zespole”. Wykorzystano tu metody warsztatów teatralnych.

działanie

Tylko najlepszy wykładowca potrafi skupić uwagę 30-osobowej grupy indywidualności. Grzegorz Chołuj, doświadczony trener rozwoju osobistego, z pasją i energią zaangażował do udziału w szkoleniu wszystkich jego uczestników. Metoda szkoleniowa opierała się na zasadzie „nauka poprzez zabawę”. Ćwiczenia zespołowe miały na celu zbudować zaufanie do współpracowników i ukazać, jak ważne w relacjach interpersonalnych jest empatia i szacunek. Tematyka szkoleń krążyła wokół zagadnień związanych z m.in.: budowaniem efektywnego zespołu, typami zachowań, komunikacją jedno- i dwustronną, stylami komunikowania się.

rezultaty

„Mam wrażenie, że wszyscy bardzo się starają. Pomimo wszystko; pomimo różnic charakterów, różnych emocji wszyscy są otwarci na współpracę. Jedni śmielej, inni trochę mniej – ale każdy pracuje na 100%.”
opinia uczestniczki o szkoleniu

uczestników

%

zaangażowania

Z naszych usług skorzystali