Reprezentacyjny Oddział Ułanów Miasta Poznania

Szlachetność i elegancja utrwalone w kadrze

Reprezentacyjny oddział ułanów miasta poznania

Urokliwe plenery podpoznańskiego Rogalinka stały się naszą przestrzenią sceniczną. Nadwarciańskie łąki i lasy zbudowały piękne obrazy dla wyjątkowych bohaterów: ułanów i ich wierzchowców.

Klient

Reprezentacyjny Oddział Ułanów Miasta Poznania

Zakres

Produkcja filmu promocyjnego

Data realizacji

2021

zadanie

Reprezentacyjny Oddział Ułanów Miasta Poznania w barwach 15. Pułku Ułanów Poznańskich potrzebował profesjonalnej filmowej prezentacji. Wyprodukowaliśmy film, który oddaje to, co w tradycji wielkopolskich ułanów najważniejsze: dostojność, elegancję, patriotyzm.

pomysł

“Zadbaliśmy o każdy szczegół. Nie tylko na planie, ale również na etapie montażu dołożyliśmy wszelkich starań, aby wydobyć szlachetność i wysoką kulturę poznańskich Ułanów. Dźwięk, obraz i montaż musiały być na najwyższym poziomie”.

Marcin, Filmmaker

działanie

Nagrania poprzedziliśmy gruntownymi przygotowaniami. Zależało nam na połączeniu dynamizmu i elegancji – bo z tym kojarzą się Ułani i ich wspaniali towarzysze.
Film prezentuje ułanów w oficjalnym anturażu – w mundurach z wyposażeniem. Oddział nawiązuje do chlubnej tradycji 15. Pułku Ułanów Poznańskich oraz jego poprzednika – 1. Pułku Ułanów Wielkopolskich. Jeździeckie umiejętności ułanów, tak podziwiane podczas wielu uroczystości miejskich, zostały sfilmowane na wiele różnych sposobów: w planie dalekim i bliskim. Zdjęcia z drona wzbogacają obrazowanie.
Konie emanują energią i dostojnością. Ułani udowadniają, że przyjaźń między człowiekiem a koniem jest możliwa. Zwierzęta obdarzają ułanów zaufaniem, ułani odwdzięczają się szacunkiem i troską.

rezultaty

Współpraca z ułaniami i wspaniałymi zwierzętami, jakimi są konie, przyniosła wiele satysfakcji. Praca na planie w plenerze trwała wiele godzin. Oprócz niekwestionowanej przyjemności obserwowania jazdy konnej ułanów zyskaliśmy coś jeszcze. Opaleniznę wiosennych promieni słońca.

godzin zdjęciowych

aktorów

Z naszych usług skorzystali