O nas

Dmuchamy w skrzydła, dajemy narzędzia

o EduGate

Od ponad 11 lat wspieramy polską edukację, szkolimy, tworzymy, działamy.
EduGate ma dwa filary. Pierwszy to Fundacja Wrota Edukacji – EduGate, która powstała w 2010 roku. Fundację utworzyło jako organizację non-profit działającą na rzecz rozwoju edukacji oraz kultury. Założyciele: Grzegorz Chołuj, Marcin Ruta i Mariusz Sidowski już w nazwie organizacji nawiązali do potrzeby otwarcia: na zmianę, na rozwój, na edukację. Do dziś głównym obszarem naszej działalności jest podnoszenie kompetencji osób na każdym poziomie kształcenia. Drugie skrzydło to powstała w 2018 roku spółka: EduGate sp. z o.o. Z powodzeniem łączymy projekty non-profit z działalnością wspierającą biznes. Swoimi umiejętnościami dzielimy się z firmami wielu branż produkcyjnych i usługowych.

logo Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

EduGate sp. z o.o. jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

SUS PIFS 2.0 Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych
EduGate sp. z o.o. spełnia wymagania Standardu Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0, co potwierdziła DEKRA Certification. Certyfikat SUS 2.0 pozwala na realizacje usług dofinansowanych ze środków publicznych za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR).

EduGate Sp. z o.o. i Fundacja Wrota Edukacji – EduGate są wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

nasz zespół

EduGate to my. Siłą naszego zespołu jest profesjonalizm, różnorodność i otwarcie na drugą osobę. Wiemy co i jak. Wiemy dla kogo i po co. Wiemy gdzie i kiedy.
Sprawdź, kto jest kim w EduGate.

Marcin Ruta

CEO

Współzałożyciel Fundacji, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami unijnymi w obszarze edukacji. Koordynował ponad 30 projektów o łącznej wartości niemal 40 mln zł, których realizacja umożliwiła rozwój ponad 11 tysiącom osób, kilkuset szkołom i firmom. Gdy nie myśli o edukacji, gra w gry komputerowe i czyta książki s-f. Fragmenty ulubionej powieści, “Diuny” Franka Herberta zna na pamięć.

Małgorzata Ruta

Vice-CEO

Dyrektor Biura EduGate.
Ekspertka w zakresie zarządzania, administracji i kadr. Przez kilkanaście lat pracowała w sektorze kultury.
W EduGate kieruje biurem, odpowiada za obsługę organizacyjną i rozliczeniową szkoleń realizowanych w ramach Bazy Usług Rozwojowych.
Pasjonatka fotografii, nart i jogi.

kodeks etyczny

 

Angażujemy się w działania dla “małych społeczności”. Realizujemy projekty finansowane ze środków publicznych. Wspieramy inicjatywy obywatelskie. Właśnie dlatego chcemy być postrzegani jako wiarygodny i przejrzysty partner. Etyczne zachowanie powinno leżyć u podstaw rozwoju polskiej edukacji, kultury i biznesu. Zależy nam, aby EduGate miało status godnej zaufania organizacji, w której pracują profesjonaliści o wysokich standardach zawodowych i etycznych. Nasze kluczowe wartości to: uczciwość, życzliwość, szacunek. Tylko dzięki życzliwej rozmowie możemy burzyć mury i budować mosty.

z pasji do rozwoju

Z naszych usług skorzystali