Initi Protection

Nowy wymiar bezpieczeństwa

Bezpieczne otoczenie

W 2020 roku pojęcie „bezpieczeństwo” nabrało dla wszystkich innego znaczenia. Pomiar temperatury ciała, dezynfekcja rąk, zakładanie maseczek – nowe czynności stały się codziennością. Wychodząc naprzeciw potrzebom zarządcom biur i obiektów publicznych Initi Protection przygotowało produkty niezbędne w pandemicznym czasie.

Klient

Initi Protection

Zakres

Produkacja filmów rekalmowych

Data realizacji

2020

zadanie

Naszym celem było wyprodukowanie filmów, przedstawiających unikalne produkty Initi Protection. Filmy prezentują nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego w biurach i innych obiektach publicznych.

pomysł

“Czasami filmy reklamowe są najlepszą formą prezentacji. W przypadku Initi pokazanie gamy produktów w krótkich spotach reklamowych sprawdziło się idealnie. Klient w przystępny sposób poznaje produkty Initi. Bez czytania instrukcji i skomplikowanych ulotek.”

Jakub, specjalista IT&Media

działanie

W zrozumiały sposób przedstawiliśmy działanie stacji dezynfekujących, dozowników łokciowych i bezdotykowych oraz zamgławiaczy elektrostatycznych. Zależało nam na podkreśleniu zaawansowanej technologii, która gwarantuje bezobsługową kontrolę stanu zdrowia wchodzących do budynku pracowników i klientów. Wykorzystaliśmy potencjał video marketingu, tak aby Initi Protection dotarło do szerszego grona odbiorców. Produkcja na każdym etapie była konsultowana. Po raz kolejny realizowaliśmy wizje naszych klientów.

rezultaty

Bezpieczne otoczenie – hasło towarzyszące produktom INITI pojawia się również w filmach. Dzięki wykorzystaniu video marketingu Initi skutecznie buduje swoją pozycję na rynku. Wyróżnia się na tle konkurencji i sytuuje się w pozycji eksperta w swojej dziedzinie.

Z naszych usług skorzystali