Wsparcie dla biznesu

Zaufaj doświadczeniu i kreatywności

Oferta

Gama naszych działań jest szeroka. Kompleksowo realizujemy projekty związane z kreacją artystyczną, komunikacją marketingową i nowymi mediami. Mamy klucz do owocnej współpracy – indywidualne podejście do każdego klienta. Tylko zapukaj w nasze drzwi…

kreacje graficzne

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Projektujemy najwyższej jakości grafiki, które zapamiętają Twoi odbiorcy.

programowanie

Całościowo tworzymy witryny internetowe (strony firmowe, prywatne wizytówki, landingpage, sklepy internetowe). Działamy na każdym etapie powstawania i prowadzenia strony: projekt, tworzenie w oparciu o system CMS, aktualizacja treści, monitorowanie ruchu na stronie.

foto/video

Tworzymy filmy reklamowe, promocyjne, relacje z wydarzeń, animacje 2D. Dysponujemy w pełni wyposażonym studiem filmowym i fotograficznym. Przy użyciu profesjonalnego drona nagrywamy wyjątkowe obrazowanie miejsc i wydarzeń z lotu ptaka.

branding / rebranding

Jak cię widzą, tak cię piszą. Logo to podstawa. I co dalej? Tworzymy strategie komunikacji i identyfikacje wizualne. Wspieramy budowanie wizerunku na wszystkich obszarach (offline i online).

tworzenie platform e-learningowych

Sięgnij z nami po potencjał e-learningu. Doskonale znamy i wykorzystujemy możliwości oferowane przez nowoczesne metody szkoleniowe. Tworzymy platformy i materiały e-learingowe dla instytucji edukacyjnych i przedsiębiorstw.

eventy / konferencje

Nic tak nie inspiruje jak spotkanie z drugim człowiekiem. Kompleksowo organizujemy konferencje, eventy, pokazy, imprezy integracyjne.

realizacje

Zakomunikować zaufanie i troskę

METIS

Dbanie o zdrowie jest priorytetem. W szczególności otaczamy opieką starszych członków rodziny i osoby z niepełnosprawnościami. Metis Zdrowie profesjonalnie podnosi komfort życia potrzebujących: seniorów i osób niesamodzielnych…

Pod kamienicę podjeżdża charakterystyczny żółty samochód. Wychodzi z niego młody chłopak z kartonem dużej pizzy. Puka, drzwi się otwierają i…
Krótki spot reklamowy musi pomieścić sporą dawkę informacji i emocji…

Filmy, które wzbudzają apetyt

PIZZA TAXI

Nowy wymiar bezpieczeńśtwa

Initi Protection

Naszym celem było wyprodukowanie filmów, przedstawiających unikalne produkty Initi Protection. Prezentują one nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego w biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Urokliwe plenery podpoznańskiego Rogalinka stały się naszą przestrzenią sceniczną. Nadwarciańskie łąki i lasy zbudowały piękne obrazy dla wyjątkowych bohaterów: ułanów i ich wierzchowców.

Szlachetność i elegancja utrwalone w kadrze

Reprezentacyjny Oddział Ułanów Miasta Poznania

nasz proces twórczy

W EduGate każdy projekt – ulotka, strona internetowa czy szkolenie – zaczyna się od pustej kartki i … miliona pomysłów, które pojawiają się na niej już po kwadransie.

klienci o EduGate

Z naszych usług skorzystali