Szkolenie dla Ondre

O social mediach wśród lasów i jezior

SZKOLENIE Z SOCIAL MEDIÓW I CONTENT MARKETINGU

Firma Ondre działa na wymagającym rynku usług poligraficznych i reklamowych. Aby być konkurencyjnym, musi oferować najlepsze produkty i najwyższą jakość usług. Nieodzownym elementem jest proces komunikacji; zarówno tej bezpośredniej, jak i w wersji online.

Klient

Grupa Ondre

Zakres

Social media i content marketing w działalności firmy

Data realizacji

2018

zadanie

W szkoleniu wzięli udział pracownicy odpowiedzialni za marketing, w tym w szczególności za marketing internetowy. Celem było uzyskanie praktycznych umiejętności korzystania
z narzędzi social mediów i przybliżenie tematyki z zakresu content marketingu.

pomysł

Gwarancją sukcesu każdego szkolenia jest spełnienie kilku przesłanek. Charyzmatyczny wykładowca – specjalista w swojej dziedzinie, urokliwe miejsce i program – intensywny, bogaty, atrakcyjny dla odbiorcy.
W przypadku szkolenia dla Ondre wszystko zagrało. A gdzie najlepiej opowiada się o Facebooku i content marketingu? Oczywiście! W Dębogórze, pośród jezior, lasów Puszczy Drawskiej i Noteckiej, strumieni i wąwozów.

działanie

Uczestnicy przeszli precyzyjną ścieżkę kształcenia. Na wstępie przeanalizowano dotychczasowe kanały komunikacji firmy z otoczeniem. Następnie omówiono narzędzia social media (FB, Instagram, LinkedIn). Przedstawiono zasady funkcjonowania firmy w serwisach społecznościowych. Uczestnicy dowiedzieli się, jak założyć i prowadzić konto firmowe oraz jak wykorzystywać je do promowania swoich usług i produktów. Ważnym tematem był również content marketing. Uczestnicy dowiedzieli się, jak tworzyć i publikować atrakcyjne i przydatne klientom treści.

rezultaty

Ondre odnalazło receptę na skuteczną komunikację. Dzięki szkoleniu załoga firmy podniosła poziom swoich umiejętności tworzenia oraz korzystania z nowoczesnych narzędzi komunikacji internetowej. Facebook, Instagram lub LinkedIn nie mają już tajemnic.

godzin szkoleniowych

uczestników

Z naszych usług skorzystali